Na Home Page
Informace
Kontakty
 

CT22 - Component tester - rozpozná, změří el. součástku a otestuje vývody
použití vstupy displej upgrade software doba autooff pojistka [mA] napájení rozměry MC
s DPH bez dopravy
 
Nap. 3,4/1,3 (+ střed)Dioda, tranzistor, tyristor, triak, odpory atd3x uni input max. 5V / 25mAmaticový LCD - 2 x 8 znakůjen autorizovaným servisemcca 100 secproti přepólování zdroje a do 16Vint. akumulátor + ext. nap. 12Vrozměry 55 x 40 x 18mm2598,-Objednat emailem

Novinka z oblasti měřicí techniky jedinečný Component tester CT22 je již v prodeji.

Můžete si stáhnout podrobný manuál CT22manual.pdf

Vlastnosti CT22 v kostce:
Přístroj slouží pro rychlou kontrolu a identifikaci elektronických součástek:
tranzistorů, tyristorů, triaků, diod a odporů.Celý proces je automatický s minimálními nároky
na obsluhu.

Component tester CT22 je nepostradatelným přístrojem v případě, že máte k dispozici nezapájenou neznámou součástku s 2 až třemi vývody. Lze testovat a měřit i součástky s více vývody (optočleny, víceprvkové součástky v jednom pouzdru atd.) při částečné znalosti zapojení vývodů nebo součástku pokusně testovat až ke konečnému výsledku.

Přístroj po přiložení součástky zjistí co je to za součástku, zapojení vývodů, změří její základní parametry a to vše postupně zobrazí na maticovém displeji.

Component tester CT22 je vhodný téměř pro jakákoli pouzdra i SMD díky univerzálnímu kontaktnímu kruhovému poli se třemi kontakty. Na tyto kontakty lze přiložit téměř jakoukoli součástku s 2-3 vývody a rukou či nástrojem (pinzetou apod.) ji přidržet za pouzdro bez kontaktu s jejími vývody. Pokud je součástka tak ojedinělé konstrukce, že toto řešení kontaktního pole nevyhovuje, je možné použít nějakého jednoduchého měřicího přípravku / redukce. Kontaktní pole je opatřené silnější tvrdou vrstvou zlata technologií chemického zlacení tak jako u konektorů plošných spojů pro časté používání.


Jako zvláštní příslušenství je dodáván nový napáječ / nabíječ.

Tak jako všechny naše nejnovější výrobky splňuje CT22 ROHS a neobsahuje pro životní prostředí nebezpečné látky - olovo.
ROHS: Výrobce prohlašuje že nejsou použity v přístroji nebezpečné látky/materiály v rámci Směrnice 2002/95/ES Evropského parlamentu a Rady z 27.le dna 2003 o omezení používání určitých nebezpečných látek/materiálů v elektrických a elektronických zařízeních.

Připravujeme k uveřejnění další informace.

Máte-li zájem o nezávazné předvedení CT22, či vyzkoušení s 14 denní zárukou možností vrácení, zavolejte nám na 606 28 28 00 - nonstop. Nebo nás kontaktujte na: connect@correct.cz

Pomozte nám, prosím, s vytvořením rubriky "nejčastější otázky" - pište je na: connect@correct.cz Nejzajímavější a nejčastější uveřejníme zde. Za jakékoli dotazy a připomínky velice děkujeme.

Těšíme se na Vás a na Vaše otázky a věříme, že se Vám novinka CT22 bude líbit a bude Vám dobrým pomocníkem ve Vaší práci.

Děkujeme za pochopení a za další návštěvu těchto stránek.


obrázek 2

obrázek 3