Na Home Page
Informace
Kontakty
 

HBC224 - Jak telefonujete s walkmanem apod.? Handsfree pro jakákoli sluchátka, přehrávač MP3, CD, MD apod. a mobilní telefon s Bluetooth
přenos audio z tel. sluchátka / přehrávač vstupní konektor mobil konektor pro sluchátka konektor pro přehrávač délka kabelu pro přehrávač napájení rozměry MC
s DPH bez dopravy
 
Bluetoothpropojení kabelemnení (Bluetooth)Jack 3,5 stereo (samice)Jack 3,5 st. (samec) na kabelu50cm s konektoreminterní akumulátor + nabíječka68 x 17 x 22 (se sponou 55) mm2490,-Objednat emailem

V současnosti vlastní již většina lidí mobilní telefon. Pro ty, kteří jsou zároveň majiteli jakéhokoli přenosného hudebního přehrávače na sluchátka, je problém při jeho poslechu jednoduše rozpoznat příchozí hovor a přijmout jej či naopak jej uskutečnit. Není-li mobilní telefon vybaven jiným vyzváněním než zvukovým (např. vibračním), uživatel jej neslyší. Navíc je při poslechu přehrávače telefonování značně problematické též z důvodu nutnosti rychle sejmout sluchátka z uší, aby bylo možné přijmout hovor.
Proto přicházíme s patentovaným řešením.

Do Bluetooth HBC224 můžete připojit jakákoliv sluchátka. HBC224 upevníte například na náprsní kapsu oděvu. Při telefonování se automaticky ztlumí zvuk z přehrávače na nastavené minimum a můžete telefonovat s použitím mikrofonu vestavěného v zařízení HBC224, které poskytuje vysokou kvalitu zvuku hovoru i poslechu, zvláště při použití kvalitních sluchátek. V režimu poslechu přehrávače nemá HBC224 díky použití patentovaného bezeztrátového obvodu na kvalitu zvuku naprosto žádný vliv a HBC224 může být i vypnuté. Věříme, že zařízení HBC224 splní Vaše očekávání.

Bluetooth je bezdrátová technologie pro snadnou komunikaci na krátké vzdálenosti mezi kompatibilními zařízeními.
Tato technologie je založená na radiovém přenosu mezinárodního standartu ve frekvenčním pásmu 2.4-2,48 GHz.
Pomoci Bluetooth je možné spolehlivě přenášet vysokou rychlosti hlas i data, aniž by byla nutná, přímá viditelnost zařízeni, která spolu komunikuji.

Použití a výhody Handsfree HBC224

HBC224 je výjimečné zařízení tím, že proti běžným typům, které se instalují na jedno ucho, je tento typ připraven pro připojení jednoho (mono) nebo dvou (stereofonních) sluchátek. Velkou výhodou kromě toho, že nezatěžuje ucho jako běžné typy (celý systém Bluetooth na uchu), je možnost připojení stereofonních sluchátek a audiopřehrávače. Protože je mikrofon vzdálen od sluchátek a ty jsou navíc krytá hlavou posluchače je systém naprosto odolný proti vzniku akustické vazby - ozvěny. Je lhostejné jaký typ sluchátek a přehrávače použijete. Velmi kvalitní obvody HBC224 s patentovaným zapojením pro elektronické bezkontaktní a bezeztrátové přepínání uspokojí i velmi náročné posluchače nejen při poslechu v exteriéru na přenosný přehrávač, ale i při domácím poslechu na kvalitní aparatuře se sluchátky. I v tomto případě uživatelé ocení bezproblémové přijmutí hovoru.

Funkce HBC224 při připojení audiopřehrávače:

K HBC224 lze připojit výstup pro sluchátka jakéhokoli audiozařízení. Tím může být například přenosný nebo domácí přehrávač CD, MC, MP3..., radiopřijímač, ale také sluchátkový výstup mixážního pultu, počítače, či jakéhokoli dalšího audio zařízení. Předpokládá se, že toto audio zařízení má vlastní regulaci hlasitosti sluchátek. Proto hlasitost zvuku z přehrávače nelze pomocí HBC224 měnit. Tlačítka pro ovládání hlasitosti na HBC224 jsou funkční jen pro příjem telefonického hovoru.
Při příjmu nebo uskutečnění hovoru bude zvuk z audiozařízení (přehrávače...) potlačen na minimum, avšak mírně slyšitelné. To jednak proto, aby měl uživatel kontrolu, že audiozařízení je v provozu a například jaký v daný okamžik je na rozhlasové stanici pořad apod. Za druhé je toto výhodné proto, aby nebyl uživatel (nevypne-li během hovoru přehrávač) překvapen a vylekán přepnutím na hrající přehrávač po ukončení hovoru, zvláště je-li zvyklý na hlasitější poslech. Hlasitost přehrávání zvuku z připojeného audiozařízení během telefonického hovoru je velmi nízká, hovor neruší a je závislá na impedanci (odporu) připojených sluchátek (běžně 16-100 ohmů). Protistrana telefonického hovoru zvuk připojeného audiozařízení neslyší vůbec. Pokud uživatel nechce telefonický hovor s tímto slabým zvukovým pozadím, může ve většině případů bez problémů přehrávání přerušit či jinak vypnout audiozařízení, nebo snížit hlasitost regulátorem či tlačítkem MUTE apod.
V závislosti na typu telefonu bude každý nebo některý povel (stisknutí tlačítka telefonu) zvukově slyšitelný ve sluchátkách.
HBC224 je průchozí pro zvukový signál z připojeného audiozařízení i při vypnutém hlavním vypínači (system key). Toto platí však jen v případě, že je akumulátor HBC224 nabitý. Při nízkém nabití nebo úplném vybití akumulátoru může být zvuk z připojeného audiozařízení zkreslen a nebo částečně či zcela zatlumen.
Vzhledem k použitému patentovanému systému bezeztrátového přepínání audiosignálu není na HBC224 žádný úbytek úrovně (hlasitosti) signálu nebo jeho zkreslení i při použití sluchátek s nižší imepadncí (odporem min. 16ohmů). Podmínkou je ale nabitý akumulátor.

Příprava HBC224 je velice jednoduchá a spočívá v připojení sluchátek, přehrávače a spárováním Bluetooth systému s mobilním telefonem, jak je to běžné u podobných zařízení, vložením čtyřmístného pevného kódu.

Pro nabíjení akumulátoru HBC224 slouží cestovní nabíječka pro elektrickou síť 110 / 220V a nebo autonabíječka 12V.

Ovládacími prvky HBC224 jsou dvě tlačítka pro nastavení hlasitosti telefonického hovoru (nemá vliv na hlasitost zvuku z audiozařízení), systémový spínač, multitlačítko pro ovládání hovoru, zapnutí a vypnutí.

Telefonní číslo zadáte běžně pomocí klávesnice telefonu. HBC224 umožňuje opakované volání posledního telefonního čísla nebo hlasové vytáčení pokud tyto funkce podporuje použitý model telefonu.

Upevnění a umístění HBC224

Pro upevnění HBC224 na oděv (kapsu, okraj výstřihu, límec apod.) slouží plastová spona s povrchem imitace broušeného kovu v podobě znaku technologie Bluetooth na zadní straně. Opatrným prohnutím spony ji můžete vyjmout z těla HBC224. Vzhledem k malé hmotnosti HBC224 jej můžete nosit zavěšený za kabel ke sluchátkům podobně jako dálková ovládání či displej některých přehrávačů nebo na šňůře na krk. Vstupní kabel pro připojení k audiozařízení (přehrávači) můžete prostrčit sponou na obě strany spony. To podle toho zda máte přehrávač ve stejné kapse na které je připevněno HBC224 nebo máte přehrávač například v dolní kapse či na opasku.

Technické parametry HBC224
- Podpora profilu Headset a Handsfree
- Bluetooth specifikace v1.1
- Spotřeba: <1mA (Pohotovostní režim) / 30mA (Pracovní režim)
- Baterie: 170mAh Lithium Polymer, vestavěná
- Frekvence: 2.4GHz
- Počet kanálů: 79
- Interval mezi kanály: 1MHz
- Dosah: budova 5m / volné prostranství 5 - 10m
- Provozní doba: až 5 hodin
- Pohotovostní doba: až 200 hodin
- Rozměry těla HBC224: 68 x 22 x 11 / 18mm bez spony
- Rozměry spony: 54 x 46 x 1,3mm
- Hmotnost: 15g
- Standardy: FCC, CE, BOB

Obsah balení HBC224

- Bluetooth handsfree HBC224: 1ks
- Spona na upevnění: 1 ks
- Cestovní nabíječka: 1 ks
- Auto nabíječka: 1ks
- Návod k použití: 1 ks

Tabulka světelné indikace HBC224

- HBC224 vypnuto: Žádná dioda LED nesvítí ani nebliká
- Pohotovostní režim: Dioda LED bliká pouze modře (3 sekundy)
- Slabá baterie: Dioda LED bliká červeně
- Nabíjení: Dioda LED svítí červeně
- Konec nabíjení: Červená dioda LED přestane svítit
- Párovací režim: Dioda LED svítí modře a bliká červeně
- Při probíhajícím hovoru: Dioda LED rychle bliká modře v intervalu 1 sekundy

Zařízení HBC224 disponuje zvukovou signalizaci funkcí, vyzvánění a povelů dle konkrétního typu mobilního telefonu.

FCC bezpečnostní prohlášení

Toto zařízení splňuje požadavky části 15 ujednáni FCC. Jeho předmětem jsou následující podmínky:
1. Toto zařízeni nezpůsobuje škodlivé záření.
2. Toto zařízeni akceptuje všechna obvyklá rušení včetně rušení, která mohou být důvodem nechtěných operací.
Vyzařování zařízení je hluboko pod FCC limity.

Zařízení HBC224 používá radiové pásmo v souladu s GL-30/R/2000 ČTÚ a plně vyhovuje nařízení RTTE 1999/5/EC .

Věříme, že budete s novinkou plně spokojeni.

Manuál pro použití ke stažení HBC224navod.pdf

Zařízení HBC224 žádejte v každém internetovém či kamenném obchodě s příslušenstvím k mobilním telefonům. Dobré obchody jej budou mít jistě skladem, ostatní požádejte o objednání.
Máte-li zájem o nezávazné předvedení HBC224, či vyzkoušení s 14 denní zárukou možností vrácení, kontaktujte naši zásilkovou službu na:
Tel. + 420 606 28 28 00 – nonstop, connect@correct.cz
Máte-li nějaké dotazy prosíme neváhejte a kontaktujte nás. Pomůžete nám tím lépe a pro Vás srozumitelně vytvořit popis k produktům. Děkujeme za pomoc, pochopení a za další návštěvu těchto stránek, které stále průběžně aktualizujeme právě s Vaší pomocí.


ukázka inzerce

ukázka obalu 1

ukázka obalu 2