Na Home Page
Informace
Kontakty
 

DVF442 - Digital Video Fader - stmívání obrazu nahrávky na VHS, DVD (Video CVBS) + napáječ
konektory kmit. rozsah video [MHz] vst./výst. imp. V [ohm] vst. / výst. úr. video [V] nap. napětí [V] odběr proudu [mA] rozměry bez konektorů a ovl. prvků [mm] MC
s DPH bez dopravy
 
2xCINCH, nap.5,5/2,1neomezen75 / 751 šš / 1 šš12V stabilizovanýchcca 6090x65x351790,-Objednat emailemNovinka Digital Video Fader DVF442 je již v prodeji.
Můžete si stáhnout podrobný manuál DVF442 návod ve formátu pdf

Zálohujete si své starší nahrávky z VHS, S-VHS, videokamery, DVD na rekordér jakéhokoli formátu?

Vaše původní nahrávka nemá požadovanou kvalitu, další parametry a stabilitu?
Nedaří se Vám kvalitně pořídit nahrávku z VHS kazety, z DVD či analogového i digitálního satelitního nebo pozemního přijímače TV na VHS (S-VHS), DVD, HDD, DV rekordér či jiné nahrávací videozařízení? Rekordér Vám odmítá funkci record nebo je nahrávka nekvalitní (nestabilita, kroucení, trhání obrazu, či kolísání jasu), případně je proveden záznam "prázdné obrazovky"?
Synchronizace videosignálu je poškozena. To může být způsobeno dlouhými kabely, nekvalitní nahrávkou atd. V některých případech nastávají uvedené problémy nejen při záznamu na rekordér, ale již při pouhém sledování původního originálního videozáznamu na TV monitoru.

Chcete plynule ztmavit obraz na začátku, v průběhu či na konci nahrávky?

Použijte Digital Video Fader DVF442!

Vlastnosti a možnosti DVF442:


Digital Video Fader
Na začátku, v průběhu k oddělení scén a nebo na konci videonahrávky plynule obraz stmavíte pomalu do černa a poté opět do obrazu pro další pořad apod. Záleží jen na Vašich představách a nápadech. Fader v DVF442 není pouhý potenciometr. Ovládá pouze stmavení obrazové složky při konstantní úrovni synchronizační složky. Díky tomu můžete nastavit jakoukoli úroveň stmavení obrazu a obraz bude stále stabilní.

Digital Video Fader DVF442 umožňuje pracovat pouze s kompozitním videosignálem (CVBS) tak , jak je k dispozici na přístrojích většinou výstup s konektorem CINCH, SCART a případně BNC u profesionálnějších zařízení. Pro využití kvalitnějších formátů videosignálu S-Video (Y/C) nebo RGB použijte podobný přístroj z naší nabídky např. DVF772 Digital Video Fader - Video / S-Video / RGB nebo videoprocesor RGB Kaleidoskop RGB K336 s další bohatou výbavou korekce videosignálu, efektů a konverze mezi formáty Video / S-Video / RGB. RGB K336 obsahuje kompletní dekodéry a kodéry obrazu a jeho složek.

Synchro Cleaner
Máte problémy se zálohováním Vašeho archivu VHS či DVD nahrávek na VHS (S-VHS), DVD nebo HDD rekordér, který odmítá nahrávat se zobrazením nápisu "No record" apod. či nahraje prázdnou černou (šedou, jenobarevnou plochu) obrazovku a nebo se obraz kroutí a poblikává? To vše plně odstraní obvod "Synchro Cleaner" vestavěný v DVF442. Ten velice přesně vyčistí a opraví synchronizační složku. Synchro Cleaner pouze synchronizační složku opraví, ale nevytváří novou. Zcela novou synchronizační složku vygeneruje jedině přístroj RGB Kaleidoskop RGB K336 s přesným časováním synchroimpulsů a úrovněmi dle TV normy. Tak lze dosáhnout ještě lepších výsledků (stability obrazu, eliminaci poruch a chyb a dalších problémů se záznamem videosignálu) a to i u více poškozených videosignálů, kde již pouhé vyčištění a oprava synchronizační směsi videosignálu prostřednictvím DVF442 nepomůže.

Obvody a funkce Synchro Cleaner a přesné vyříznutí obrazové složky ze synchronizační složky videosignálu pro stmívání obrazu jsou řízené procesorem.

SDS - Super Digital Synchro funkce je dosažená použitím procesorem řízené synchronizace s videosignálem pro dokonalou funkci obvodů Videofader a Synchro Cleaner. Znamená to, že nemohou vzniknout problémy s nepřesně vyříznutou obrazovou informací, jejíž úroveň je stmavována regulátorem. Problémy s nepřesností jejího střihu (oddělení přesně před a za synchroimpulsem) by byly příčinou trhání, kroucení či jiné nestability obrazu. V jakékoli úrovni stmavení obrazové informace musí zůstat synchronizační složka neporušena. Právě to je úkol přesného načasování střihu obvodem SDS.

TTI - Time Trip Immunity tato funkce znamená, že software v procesoru zajišťující synchronizaci počítá s tzv. časovou chybou videorekordérů (u DVD přehrávačů a digitálních videorekordérů se nevyskytuje). Tak se nazývá chyba v délce jednotlivých TV řádků. Rozdíl v rozdílné délce TV řádků samozřejmě pouhým okem nepostřehneme. TV přijímač se s touto chybou vyrovná. Rozdíl v délce TV řádků je větší, čím méně kvalitní je videorekordér. Pokud by tato vlastnost byla opomíjena, mělo by to za následek neslučitelnost videofaderu s některými videorekordéry a výše popsané problémy s nestabilitou obrazu atd. vlivem nepřesného vyříznutí synchronizace od obrazové informace (uříznutí části synchroimpulsu či naopak zbytek obrazové informace, která by rušila stabilitu obrazu). Řez musí být velice přesný - rozhodují jednotky mikrosekundy. Procesor vestavěný ve videofaderu se synchronizuje s každým TV řádkem samostatně. To znamená, že rozdíl v délce TV řádku nemá vliv na přesný střih.

Přístroj DVF442 je vybaven indikací funkce pomocí čtyř červených LED kontrolek.
LED kontrolky DROPOUT Down a DROPOUT Up indikují rušení v oblasti synchronizace a v oblasti obrazové informace, přítomnost teletextu, VPS a dalších informací. Budete mít tedy možnost sami posoudit, jestli jsou přítomny tyto informace, ale také zda je synchronizace videosignálu poškozena, zvlněna či jinak neodpovídá TV normě.
LED kontrolka VIDEO informuje o přítomnosti videosignálu na vstupním konektoru DVF442 a LED kontrolka POWER informuje o napájení přístroje.

DVF442 má na zadní straně konektory 2x CINCH pro vstup a výstup videosignálu Video (CVBS) a standardním napájecím konektorem. DVF442 dokáže zpracovat videosignál v podobě Video (kompozitní, CVBS).
Pro připojení DVF442 s ostatními přístroji použijte kabely CINCH/CINCH případně CINCH/SCART dle konektorů na ostatních přístrojích.
DVF442 není určen pro zpracování ani propojení audiosignálů a proto je tyto signály nutno propojit přímo kabely a případně spojkami konektorů.

Používejte jen precizních AV kabelů aby nebyly zbytečně degradovány vlastnosti DVF442 vlastnostmi levných nekvalitních AV kabelů (vzájemné pronikání signálů nekvalitním el. stíněním, špatným kontaktem nekvalitních konektorů na kabelech apod. Zvláště u levných kabelů s konektory SCART, kde je v kabelu vedeno více signálů) I na kabelech záleží!!!

Přístroj je vyroben nejmodernější technologii výroby na automatické lince SMT (povrchová montáž). DVF442 je vestavěn do plastového pouzdra. Firmware v processoru je možné přeprogramovat u výrobce dle budoucího vývoje techniky.

V balení a ceně je zahrnut napájecí zdroj S12DC01S

Důležité upozornění!!!
Upozorňujeme, že jakékoli šíření a kopírování originálních videokazet a DVD disků a jejich kopií zhotovených pomocí přístroje DVF442 v rozporu s právě platným autorským zákonem a jeho novelami je zakázáno a může být stíháno podle zákona!!! Ve vlastním zájmu si před použitím média (CD, DVD, VHS…) prostudujte právě platný autorský zákon včetně všech jeho novel a doplňků!!!
Tímto upozorněním se zbavují výrobce a prodejci přístroje DVF442 odpovědnosti za případné škody a postihy zneužitím přístroje DVF442 k šíření kopií nahrávek.


Máte-li zájem o nezávazné předvedení DVF442, či vyzkoušení s 14 denní zárukou možností vrácení, zavolejte nám na 606 28 28 00 - nonstop. Nebo nás kontaktujte na: connect@correct.cz

Pomozte nám s vytvořením rubriky "nejčastější otázky" - pište je na: connect@correct.cz Nejzajímavější a nejčastější zde uveřejníme. Za jakékoli dotazy a připomínky velice děkujeme.

Těšíme se na Vás a na Vaše otázky a věříme, že se Vám novinka DVF442 bude líbit a splní Vaše požadavky.

Děkujeme za pochopení a za další návštěvu těchto stránek.