Na Home Page
Informace
Kontakty
 

VSS442 - Video Synchro Separator - oddělovač a čistič synchroimpulsů z Video (CVBS) + napáječ
konektory kmit. rozsah video [MHz] vst./výst. imp. V [ohm] vst. / výst. úr. video [V] nap. napětí [V] odběr proudu [mA] rozměry bez konektorů a ovl. prvků [mm] MC
s DPH bez dopravy
 
4xCINCH, nap.5,5/2,1neomezen75 / 751 šš / 1 šš / 5 TTL pro synchro V a H/V12V stabilizovanýchcca 6090x65x351690,-Objednat emailemNovinka Video Synchro Separator VSS442 je již v prodeji.
Můžete si stáhnout podrobný manuál VSS442 návod ve formátu pdf

Potřebujete pro připojení k přístroji oddělený výstup synchronizace videosignálu? (pro monitory, střihové pulty apod.)

Zálohujete si své starší nahrávky z VHS, S-VHS, videokamery, DVD na rekordér jakéhokoli formátu?

Vaše původní nahrávka nemá požadovanou kvalitu, parametry a stabilitu?
Nedaří se Vám kvalitně pořídit nahrávku z VHS kazety, z DVD či analogového i digitálního satelitního nebo pozemního přijímače TV na VHS (S-VHS), DVD, HDD, DV rekordér či jiné nahrávací videozařízení? Rekordér Vám odmítá funkci record nebo je nahrávka nekvalitní (nestabilita, kroucení, trhání obrazu, či kolísání jasu), případně je proveden záznam "prázdné obrazovky"?
Synchronizace videosignálu je poškozena. To může být způsobeno dlouhými kabely, nekvalitní nahrávkou atd. V některých případech nastávají uvedené problémy nejen při záznamu na rekordér, ale již při pouhém sledování původního originálního videozáznamu na TV monitoru.

Použijte Video Synchro Separator VSS442!

Vlastnosti a možnosti VSS442:


Synchro Cleaner
Máte problémy se zálohováním Vašeho archivu VHS či DVD nahrávek na VHS (S-VHS), DVD nebo HDD rekordér, který odmítá nahrávat se zobrazením nápisu "No record" apod. či nahraje prázdnou černou (šedou, jenobarevnou plochu) obrazovku a nebo se obraz kroutí a poblikává? To vše plně odstraní obvod "Synchro Cleaner" vestavěný v VSS442. Ten velice přesně vyčistí a opraví synchronizační složku. Synchro Cleaner pouze synchronizační složku opraví, ale nevytváří novou. Zcela novou synchronizační složku vygeneruje jedině přístroj RGB Kaleidoskop RGB K336 s přesným časováním synchroimpulsů a úrovněmi dle TV normy. Tak lze dosáhnout ještě lepších výsledků (stability obrazu, eliminaci poruch a chyb a dalších problémů se záznamem videosignálu) a to i u více poškozených videosignálů, kde již pouhé vyčištění a oprava synchronizační směsi videosignálu prostřednictvím VSS442 nepomůže. VSS442 lze zapojit za RGB K336 a tím nejprve synchronizační složku dokonale obnovit a opravit a přístrojem VSS442 poté oddělit od videosignálu synchronizační složku pro připojení přístrojů, které výstupy synchro V a V/H vyžadují.

Obvody a funkce Synchro Cleaner a přesné vyříznutí obrazové složky ze synchronizační složky videosignálu pro stmívání obrazu jsou řízené procesorem.

SDS - Super Digital Synchro funkce je dosažená použitím procesorem řízené synchronizace s videosignálem pro dokonalou funkci obvodů Synchro Cleaner pro výstupy synchronizační složky přesně dle TV normy. Znamená to, že nemohou vzniknout problémy s nepřesně vyříznutou obrazovou informací. Problémy s nepřesností jejího střihu (oddělení přesně před a za synchroimpulsem) by byly příčinou trhání, kroucení či jiné nestability obrazu. I při náročných přechodech světlá / tmavá obrazovka (například výbuchy, záblesky apod.) musí zůstat synchronizační složka neporušena a obrazová složka ze synchonizační plně odstraněna. Právě to je úkol přesného načasování střihu obvodem SDS.

TTI - Time Trip Immunity tato funkce znamená, že software v procesoru zajišťující synchronizaci počítá s tzv. časovou chybou videorekordérů (u DVD přehrávačů a digitálních videorekordérů se nevyskytuje). Tak se nazývá chyba v délce jednotlivých TV řádků. Rozdíl v rozdílné délce TV řádků samozřejmě pouhým okem nepostřehneme. TV přijímač se s touto chybou vyrovná. Rozdíl v délce TV řádků je větší, čím méně kvalitní je videorekordér. Pokud by tato vlastnost byla opomíjena, mělo by to za následek neslučitelnost přístroje připojeného k výstupům synchronizace VSS442 s některými videorekordéry a výše popsané problémy s nestabilitou obrazu atd. vlivem nepřesného vyříznutí synchronizace od obrazové informace (uříznutí části synchroimpulsu či naopak zbytek obrazové informace, která by rušila stabilitu obrazu). Řez musí být velice přesný - rozhodují jednotky mikrosekundy. Procesor vestavěný v VSS442 se synchronizuje s každým TV řádkem samostatně. To znamená, že rozdíl v délce TV řádku nemá vliv na přesný střih.

Přístroj VSS442 je vybaven indikací funkce pomocí čtyř červených LED kontrolek.
LED kontrolky DROPOUT Down a DROPOUT Up indikují rušení v oblasti synchronizace a v oblasti obrazové informace, přítomnost teletextu, VPS a dalších informací. Budete mít tedy možnost sami posoudit, jestli jsou přítomny tyto informace, ale také zda je synchronizace videosignálu poškozena, zvlněna či jinak neodpovídá TV normě.
LED kontrolka VIDEO informuje o přítomnosti videosignálu na vstupním konektoru VSS442 a LED kontrolka POWER informuje o napájení přístroje.

VSS442 má na zadní straně konektory 4x CINCH. 2x CINCH pro vstup a výstup videosignálu Video (CVBS) a 2x CINCH pro výstupy synchronizační složky (V a V/H) a pak ještě standardním napájecím konektorem. VSS442 dokáže zpracovat videosignál v podobě Video (kompozitní neboli CVBS).
Pro připojení VSS442 s ostatními přístroji použijte kabely CINCH/CINCH případně CINCH/SCART dle konektorů na ostatních přístrojích.
VSS442 není určen pro zpracování ani propojení audiosignálů a proto je tyto signály nutno propojit přímo kabely a případně spojkami konektorů.

Používejte jen precizních AV kabelů aby nebyly zbytečně degradovány vlastnosti VSS442 vlastnostmi levných nekvalitních AV kabelů (vzájemné pronikání signálů nekvalitním el. stíněním, špatným kontaktem nekvalitních konektorů na kabelech apod. Zvláště u levných kabelů s konektory SCART, kde je v kabelu vedeno více signálů) I na kabelech záleží!!!

Přístroj je vyroben nejmodernější technologii výroby na automatické lince SMT (povrchová montáž). VSS442 je vestavěn do plastového pouzdra. Firmware v processoru je možné přeprogramovat u výrobce dle budoucího vývoje techniky.

V balení a ceně je zahrnut napájecí zdroj S12DC01S

Důležité upozornění!!!
Upozorňujeme, že jakékoli šíření a kopírování originálních videokazet a DVD disků a jejich kopií zhotovených pomocí přístroje VSS442 v rozporu s právě platným autorským zákonem a jeho novelami je zakázáno a může být stíháno podle zákona!!! Ve vlastním zájmu si před použitím média (CD, DVD, VHS…) prostudujte právě platný autorský zákon včetně všech jeho novel a doplňků!!!
Tímto upozorněním se zbavují výrobce a prodejci přístroje VSS442 odpovědnosti za případné škody a postihy zneužitím přístroje VSS442 k šíření kopií nahrávek.


Máte-li zájem o nezávazné předvedení VSS442, či vyzkoušení s 14 denní zárukou možností vrácení, zavolejte nám na 606 28 28 00 - nonstop. Nebo nás kontaktujte na: connect@correct.cz

Pomozte nám s vytvořením rubriky "nejčastější otázky" - pište je na: connect@correct.cz Nejzajímavější a nejčastější zde uveřejníme. Za jakékoli dotazy a připomínky velice děkujeme.

Těšíme se na Vás a na Vaše otázky a věříme, že se Vám novinka VSS442 bude líbit a splní Vaše požadavky.

Děkujeme za pochopení a za další návštěvu těchto stránek.


Obrázek2